Акумулятор Makita DGA 504 RFE 3:
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Акумулятор (ампер-час) | 3,0 Ач |
| Кількість обертів | 8.500 хв-1 |
| Діаметр злітно - посадочної частини | 22,23 мм |
| Діаметр диска he | 125 мм |
| Рівень шуму: звукова потужність | 79 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 6 м/сек² |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 362 x 140 x 145 мм |
| Вага згідно з EPTA | 2.3 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 189 ₴



