Кутова шліфувальна машина Makita GA 9030 RF 01:
технічні характеристики
| Споживана потужність при безперервній роботі | 2.400 Вт |
| Число оборотів | 6.600 хв-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Діаметр посадкового місця диска Ø | 22,23 мм |
| Діаметр диска Ø | 230 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 102 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 5,5 м/сек2 |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 503 x 250 x 140 мм |
| Вага згідно з EPTA | 6.5 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 331 ₴



