Колова шліфувашка Makita GA 7010 C:
Технічні характеристики
| Потребована потужність під час безперервної роботи | 2,000 Вт |
| Кількість обертів | 6.400 хв-1 |
| Шпинделя | M14 |
| Діаметр злітно - посадочної частини | 22,23 мм |
| Діаметр диска he | 180 мм |
| Рівень шуму: шум | 88 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 99 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,0 м/сек² |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Вага згідно з EPTA | 4.3 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 835 ₴



