Кутова шліфувальна машина Makita 9565 CVR:
привілеї
- Плесканий двигун високої потужності в компактному корпусі.
- Спеціальне запатентоване зигзагоподібне покриття якоря для збільшення терміну служби та роботи в дуже важких умовах
- Спеціальний пристрій з муфтою SJS (Super-Joint-System) від Makita запобігає ривок інструмент при роботі і пуську, а також захищає оператора і саму машину при заклині диска в матеріалі
- Пересування захисної шкірки без спеціального інструменту.
- Автоматично вимикати вугільні щітки при зносі
- Лабіринтне ущільнення захищає мотор і підшипники від забруднення.
- Регулятор коліщатності перевертів
- Плавний пуск з обмеженням пускового струму (Функція плавного запуску гасить поштовх під час запуску інструменту).
- Підтримка перевантаження (Контроль сталої швидкості забезпечує тонку обробку завдяки підтримці швидкості обертання на незмінному рівні навіть під час завантаження).
- Функція захисту від повторного пуску
- Захист від перезавантаження (Коли навантаження на інструмент перевищує дозволені рівні, потужність мотора знижується для його захисту від перегріву. Коли навантаження повертається до дозволеного рівня, інструмент починає працювати в звичайному режимі).
- LED підсвічує інформацію про з’ єднання з мережею (зелений) і перезавантаження (червоний)
Кутова шліфувальна машина Makita 9565 CVR:
Технічні характеристики
| Потребована потужність під час безперервної роботи | 1.400 Вт |
| Кількість обертів | 2.800 - 12.000 хв-1 |
| Шпинделя | M14 |
| Діаметр злітно - посадочної частини | 22,23 мм |
| Діаметр диска he | 125 мм |
| Рівень шуму: шум | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Вібрація при шліфуванні з звичайною бічною ручкою | 8,0 м/сек² |
| Вібрація з вібропоглинаючою ручкою | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 299 x 139 x 103 мм |
| Вага згідно з EPTA | 2.2 кг |
Кутова шліфувальна машина Makita 9565 CVR:
набір поставок
Захисні шкірки 123145-8
Бічна ручка 36 153504-2
Ключ для контргайки 35 мм 782423-1
Картопляна коробка
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 570 ₴



