Кутова шліфувальна машина Makita GA 7020 SF:
Технічні характеристики
| Потребована потужність під час безперервної роботи | 2200 Вт |
| Кількість обертів | 8.500 хв-1 |
| Шпинделя | M14 |
| Діаметр злітно - посадочної частини | 22,23 мм |
| Діаметр диска he | 180 мм |
| Рівень шуму: шум | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 101 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,0 м/сек² |
| Вібрації: шліфування | 3,0 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 473 x 200 x 140 мм |
| Вага згідно з EPTA | 5,5 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴



