Кутова шліфувальна машина Makita GA 7020:
технічні характеристики
| Споживана потужність при безперервній роботі | 2200 Вт |
| Число оборотів | 8.500 хв-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Діаметр посадкового місця диска Ø | 22,23 мм |
| Діаметр диска Ø | 180 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,5 м/сек2 |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 473 x 200 x 140 мм |
| Вага згідно з EPTA | 5,5 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 062 ₴



