Кутова шліфувальна машина Makita GA 5021:
Технічні характеристики
| Потребована потужність під час безперервної роботи | 1.050 Вт |
| Кількість обертів | 11.000 хв-1 |
| Шпинделя | M14 |
| Діаметр злітно - посадочної частини | 22,23 мм |
| Діаметр диска he | 125 мм |
| Рівень шуму: шум | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,0 м/сек² |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 384 x 139 x 120 мм |
| Вага згідно з EPTA | 2.7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 954 ₴



