Кутова шліфувальна машина Makita 9564 H:
технічні характеристики
| Споживана потужність при безперервній роботі | 1.100 Вт |
| Число оборотів | 11.000 хв.-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Діаметр посадкового місця диска Ø | 22,23 мм |
| Діаметр диска Ø | 115 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,0 м/сек2 |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 299 x 129 x 103 мм |
| Вага згідно з EPTA | 2.3 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴



