Кутова шліфувальна машина Makita GA 9020 + безключна гайка:
Технічні характеристики
| Потребована потужність під час безперервної роботи | 2.200 Вт |
| Кількість обертів | 6.600 хв-1 |
| Шпинделя | M14 |
| Діаметр злітно - посадочної частини | 22,23 мм |
| Діаметр диска he | 230 мм |
| Рівень шуму: шум | 89 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,5 м/сек² |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 450 x 250 x 144 мм |
| Вага згідно з EPTA | 5.8 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 620 ₴



