Кутова шліфувальна машина Makita GA 9020:
переваги
- Неймовірна довговічність
- Збільшена стійкість до перегріву
- Чудова система захисту від пилу
- Посилені конічні шестерні редуктора
- М'яка рукоятка для більшого комфорту і контролю
- Можливість повороту корпуса редуктора кратно 90 градусам
Кутова шліфувальна машина Makita GA 9020:
технічні характеристики
| Споживана потужність при безперервній роботі | 2.200 Вт |
| Число оборотів | 6.600 хв-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Діаметр посадкового місця диска Ø | 22,23 мм |
| Діаметр диска Ø | 230 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 89 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,5 м/сек2 |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 450 x 250 x 144 мм |
| Вага згідно з EPTA |
5.8 кг |
Кутова шліфувальна машина Makita GA 9020:
комплект постачання
Бічна ручка для 152539-0
Ключ для контргайки 35 мм 782423-1
Гайка з фланцем 224543-0
Внутрішній фланець 224415-9
Захисний кожух 230 мм 154672-4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 294 ₴



