Кутова шліфувальна машина Makita GA 4530:
технічні характеристики
| Споживана потужність під час безперервної роботи | 720 Вт |
| Число обертів | 11.000 хв-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Діаметр посадкового місця диска Ø | 22,23 мм |
| Діаметр диска Ø | 115 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 85 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 96 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,5 м/сек² |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 266 x 128 x 103 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.8 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 121 ₴



