Кутова шліфувальна машина Makita 9558 HNG:
привілеї
- Двигун з достатньою потужністю для різання не тільки металу, а й кам'яної кладки
- Висока витривалість двигуна до перегріву
- Лабіринтна конструкція захищає всі підшипники від пилу і будівельного сміття
- Маленький діаметр корпуса для зручності роботи
- Фіксатор шпинделя для швидкого заміни диска
- Підсилені шестерні
- Якорь, покритий кількома шарами захисного лака, і статор, покритий порошковим ласощом, захищає двигун від пилу та пошкоджень, гарантуючи достатню стійкість навіть при різьбленні виробів з кераміки, цегли та каменю
Кутова шліфувальна машина Makita 9558 HNG:
Технічні характеристики
| Потребована потужність під час безперервної роботи | 840 Вт |
| Кількість обертів | 11.000 хв-1 |
| Шпинделя | M14 |
| Діаметр злітно - посадочної частини | 22,23 мм |
| Діаметр диска he | 125 мм |
| Рівень шуму: шум | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 8,0 м/сек² |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 271 x 139 x 106 мм |
| Вага згідно з EPTA | 2,1 кг |
Кутова шліфувальна машина Makita 9558 HNG:
набір поставок
Захисні шкірки 135245-2
Бічна ручка 153504-2
Ключ для контргайки 782423-1
Зачисний диск 125 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴



