Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — електростарт
Виробник — Італія!!
Номінальна потужність — 6 кВт
Максимальна потужність — 7.2 кВт
Паливо — бензин
Паливний бак – 25 л
Напруга - 220/380 В
Кількість фаз — одна/три
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 87 кг
Комплектація Колеса, ручка, стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CGM |
| Країна виробник | Італія |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 7.2 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вхід ATS | Ні |
| Двигун | |
| Марка двигуна | CGM 16HP |
| Об'єм двигуна | 460 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вага | 87 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 72 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка



