Перед оформленням замовлення рекомендуємо Вам уточнити наявність і термін постачання цього обладнання. 0960150573
Уточніть наявність і терміни відправлення за телефоном 0960150573
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Промисловий генератор
-
Максимальна потужність = 17.5 кВА / 14 кВт
-
Номінальна потужність = 16 кВА / 12,8 кВт
-
cos φ = 0,8
- Напруга (3~) = 400 В
- Напруга (1~) = 230 В
- Ток (3~) = 25,26 А
- Частота = 50 Гц
- Потужність двигуна = 17 кВт
- Кількість циліндрів = 4
- Швидкість обертання = 1500 об/хв
- Тип палива = дизельне
- Тип охолодження = водяне
- Місткість паливного бака = 30 л
- Автономна робота = понад 8 годин
- Габаритні розміри ДхШхВ = 1400х740х850 мм
- Маса = 540 кг
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 25.26 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 12.8 кВт |
| Максимальна потужність | 14 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | DEPCO-4L22 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 6.2 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Вага | 540 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 000 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка










