Перед оформленням замовлення рекомендуємо Вам уточнити наявність і термін постачання цього обладнання. 0960150573
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Двигун HONDA GX270
| Вага, кг | 78 |
| Габарити, мм | 825x550x530H |
| Запуск | Електрон |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Конфігурація панелі | 1x16A 3P CEE + 1xSchuko |
| Модельний ряд | DELUXE |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 6,2/4,6 |
| Об'єм двигуна, cc | 270 |
| Основна потужність PRP, кВА | 5 |
| Основна потужність PRP, кВт | 4,5 |
| Витрата палива, л/год | 1,6 |
| Резервна потужність STBY, кВА | 5,5 |
| Резервна потужність STBY, кВт | 4,95 |
| Паливний бак, л | 15 |
| Частота обертання, об/хв | 3000 |
| Паливо: | бензин |
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CGM |
| Країна виробник | Італія |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | HONDA GX270 |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.2 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 825 мм |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вага | 78 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка




