Перед оформленням замовлення рекомендуємо Вам уточнити наявність і термін постачання цього обладнання. 0960150573
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 22,4 / 16,7 |
| Основна потужність PRP, кВА | 18 |
| Основна потужність PRP, кВт | 14,4 |
| Відкрите виготовлення, ДхШхВ [мм] | 1400x700x1400 |
| Відкрите виготовлення, кг | 480 |
| Відкрите виготовлення, модель | B20 |
| Витрата за 3⁄4 навантаження, л/год | 4 |
| Регулятор об. дв. з ручним (M)/ електронним (E) упр-м | M |
| Резервна потужність STBY, кВА | 19,8 |
| Резервна потужність STBY, кВт | 15,5 |
| Ручна панель керування, модель | QM45 |
| Паливний бак, л | 90 |
| Екологічний стандарт EC | 5 |
| Частота обертання, об/хв | 1500 |
| Паливо: | дизель |
| Тип двигуна | Yanmar (Японія) |
| Автоматична панель керування, модель | QA60 |
| дБ(А) на 7 м | 68 |
| Виконування в кожусі, ДхШхВ [мм] | 2000x850x1275 |
| Виготовлення в кожусі, кг | 660 |
| Виготовлення у кожусі, модель | C50 |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Модельний ряд | INDUSTRIAL |
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CGM |
| Країна виробник | Італія |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 26 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 14.4 кВт |
| Максимальна потужність | 16 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | YANMAR 4TNV88-BIB |
| Об'єм паливного бака | 100 л |
| Потужність двигуна | 2190 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Висота | 1335 мм |
| Ширина | 885 мм |
| Вага | 635 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 000 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка




