Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газовий генератор 8 квт 220В»
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Тип генератора — інверторний, чиста синусоїда (Pure Sine Wave)
Цей генератор має Тип запуску — електростартер
Номінальна потужність 8 кВт
Максимальна потужність — 8.5 кВт
Номінальна потужність NG — 6.4 кВт
Максимальна потужність NG — 6.8 кВт
Паливо — напівпропан-бутан і природний газ
Напруга - 220 В
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 160 кг
Комплектація ручка, стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1, підготовка під автоматизацію. Транспортувальні колеса
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Газ |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 34.78 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Максимальна потужність | 8.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-459NG |
| Об'єм двигуна | 459 куб. см |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Вага | 160 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 102 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка









