Стрічкова пила по металу METCOR BS712R 230V
98 100 ₴
- В наявності
- Код: BS712R 230V
+380 (96) 015-05-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 190 кг |
| Висота основи лещат | 600 мм |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 1250x700x1000 мм |
| Потужність головного двигуна | S1 100%: 0,75; S6 40%: 1,1 кВт |
| Напруження | 230 В В |
| Розмір пиляльного полотна | 2360х20х0,9 мм |
| Швидкість руху полотна | 22/33/45/65 м/хв |
| Швидкість подавання | 0-50 м/хв м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 100 ₴










