
Осушувач стисненого повітря Mast SHB-75 (10 Бар)
101 400 ₴
- В наявності
- Код: SHB-75
+380 (96) 015-05-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120/122 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 1240х690х1040 мм |
| Тиск | ≤ 10 Бар |
| Напруження | 220 В В |
| Споживана потужність | 1,90 кВт Вт |
| Продуктивність | 8,5 м3/мин л/хв |
| Система охолодження | Повітряна |
| Температура на вході | ≤65 ℃ |
| Температура довкілля | ≤40 ℃ |
| Температура точки роси | 2-10 ℃ |
| Тип холодоагенту | R410a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 400 ₴



