Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55/57 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 1030х570х970 мм |
| Тиск | ≤ 10 Бар |
| Напруження | 220 В В |
| Споживана потужність | 1,20 кВт Вт |
| Продуктивність | 5,2 м3/мин л/хв |
| Система охолодження | Повітряна |
| Температура на вході | ≤65 ℃ |
| Температура довкілля | ≤40 ℃ |
| Температура точки роси | 2-10 ℃ |
| Тип холодоагенту | R410a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 640 ₴




