Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500/1520 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1780х1180х1500 мм |
| Гаратійний термін | 12 місяців |
| Модель гвинтового блока | Baosi |
| Сила двигуна | 75 кВт кВт |
| Напруження | 400 В В |
| Продуктивність виробу | 11,2 м3/мин |
| Робочий тиск | 10 барів бар |
| Нарізне з'єднання | 2" |
| Температура довкілля | 一5~+45 ℃ |
| Рівень шуму | 78±2 дБ (А) дБА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 280 ₴





