Перед оформленням замовлення рекомендуємо Вам уточнити наявність і термін постачання цього обладнання. 0960150573
Уточніть наявність і терміни відправлення за телефоном 0960150573
-
220В
-
Номінальна потужність - 6,2 кВт,
-
максимальна потужність - 6,7 кВт
-
Одноциліндровий чотиритактний двигун з повітряним охолодженням
-
Електростартер
-
Синхронний альтернатор з мідною обмоткою
-
Автоматичний регулятор напруги (AVR)
-
2 розетки 16 А і вихід на 12 В
-
Індикатор рівня палива
-
Захист від перевантаження
-
Вольтметр
-
Відкрита конструкція корпусу
-
2 колеса для транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6.2 кВт |
| Максимальна потужність | 6.7 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 7350 Вт |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.7 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Вага | 160 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний, 1-циліндровий |
| Тип запуску | електростартер і ручний |
| Розетки | 2х16А (220) |
| Частота | 50 Гц |
| Охолодження | Повітряне |
| Місткість оливи в картері | 1,75 л |
| Матеріал обмотки | мідна |
| Безперервна потужність | 6,2 кВт |
| Датчик рівня палива | Да |
| Макс. потужність | 6,7 кВт |
| Акумулятор у комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 100 ₴



