Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isitan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 590 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 1300x700x1150 мм |
| Гаратійний термін | 12 місяців |
| Діапазон діаметрів труб | Ø25 – Ø90 мм |
| Сила двигуна | 11 кВт кВт |
| Напруження | 380 В В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 770 ₴





