Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 469 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 1936х723х1567 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сила двигуна | 4 кВт кВт |
| Напруження | 400 В В |
| Обсяг ресивера | 500 л л |
| Продуктивність (за тиску 10 барів) | 340 л/хв |
| Продуктивність (за тиску 8 барів) | 400 л/хв |
| Робочий тиск | 8/10 барів бар |
| рівень звукової потужності | 59 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 730 ₴



