Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 795 кг |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 1500х800х1840 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Сила двигуна | 4х5,5 кВт кВт |
| Напруження | 400 В В |
| Продуктивність (за тиску 10 барів) | 1880 л/хв |
| Продуктивність (за тиску 8 барів) | 2500 л/хв |
| Робочий тиск | 8/10 барів бар |
| рівень звукової потужності | 67 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 980 ₴



