Сумісно з батареями Li-Ion, 18 В, 54 В XR; Струм зарядки до 10 А; Час зарядки 140 хв/18 В, 54 В XR (DCB546); Вага 7.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | Зарядний пристрій-радіоприймач |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Струм зарядки | 3 А |
| Час заряджання | 140 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 699,24 ₴









