Споживана потужність 900 Вт; Частота обертання 16000 - 27000 об/хв; Цанга 8 мм; Вага 4.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 4.4 кг |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Діаметр цанги | 8 мм |
| Комплектація | Паралева напрямна — 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Цанга 8 мм — 1 шт. Ключ 17 мм — 1 шт. |
| Максимальний діаметр фрези | 36 мм |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | окантувальний |
| Хід фрезерної головки | 55 мм |
| Частота обертання | 27000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 899 ₴












