Застосування чорний/кольоровий метал; Розмір кола 350х3.0х25.4 мм; Профіль кола плоский
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | чорний кольоровий метал |
| Комплектація | Круг відрізний - 1 шт |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Профіль круга | плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴



