Застосування чорний/кольоровий метал; Розмір кола 125х1.6х22.23 мм; Профіль кола плоский
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | чорний кольоровий метал |
| Комплектація | Круг відрізний - 1 шт |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Профіль круга | плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,40 ₴



