Акумуляторна система 18 В (V20) Li-Ion; Частота ходів 0 - 3200 ход/хв; Вага (без акумулятора) 1.93 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 1.93 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 25.4 мм |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Пила лобзикова. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різу у дереві | 85 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 10 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10 мм |
| Максимальне число ходів | 3200 ход/хв |
| Максимальний кут нахилу | 45 град |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пилки | лобзикова-акумуляторна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 866,04 ₴












