Акумуляторна система 18 В (V20) Li-Ion; Частота ходів 0 - 4000 ход/хв; Вага (без акумулятора) 3,60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Пила циркулярна. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 54 мм |
| Максимальний кут нахилу | 50 град |
| Напруження | 18 В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 209,84 ₴









