Джерело живлення Li-ion, 20 В; Довжина шини 20 см; Загальна довжина інструменту без шини до 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Размеры | |
| Вага | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | розбірна |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина шини | 20 |
| Кількість ланок ланцюга | 34 |
| Комплектація | Висоторіз;. Акумулятор - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт;. Шина - 1 шт;. Ланцюг - 1 шт;. Ключ-викрутка — 1 шт. Картонна коробка. |
| Паз шини | 1 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion;Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість ланцюга | 1.9 |
| Штанга | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 170,04 ₴








