Джерело живлення Li-Ion, V20 18 В; Довжина ножа 45 см; Максимальний діаметр гілок 18 мм; Вага 5.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кущоріз. Акумулятор — 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Тип ножа | кущоріз |
| Довжина ножа | 45 см |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Максимальний діаметр гілок | 18 мм |
| Тип штанги | розбірна та телескопічна |
| Штанга | є |
| Антивібраційна система | немає |
| Загальна довжина інструменту | 3.5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 914,24 ₴







