Сумісно з батареями V20 18 В; Струм зарядки 4 А; Вага 1.41 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 60 хв |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | 1 акумулятор V20 18 В 4,0 Ач та зарядний пристрій 4 А. |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 4 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 947,76 ₴







