Споживана потужність 1600 Вт; Макс. крутний момент (жорсткий) 80 Нм; Вага 5.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.1 кг |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр змішувача | 140 мм |
| Максимальний крутний момент | 80 |
| Тип двигуна | щітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 460 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 750 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 120,88 ₴





