Акумуляторна система Li-Ion, 18 В; Ємність 6 Аг; Вага 0.93 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.93 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 90 хв |
| Гарантія | 3 |
| Місткість | 6 Аг |
| Напруження | 18 В |
| Індикація | є |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 723,12 ₴






