Застосування бетон/цегла; Розміри ддіска 125х3х22.22 мм; Висота сегментів 12 мм; Кромка диска сегментований
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегментів | 12 мм |
| Діаметр отвору | 22.2 мм |
| Крайка диска | сегментована |
| Застосування | Цегла, бетон |
| Товщина сегментів | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499,16 ₴



