Застосування бетон/цегла/плитка для підлоги/кахель; Розміри диска 250х1.6х25.4 мм; Висота сегментів 5 мм; Кромка диска суцільна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегментів | 5 мм |
| Діаметр отвору | 25.4 мм |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Крайка диска | суцільна |
| Застосування | Бетон, цегла, плитка для підлоги, кахель |
| Товщина сегментів | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 618,68 ₴



