Застосування кераміка/кахель; Розміри диска 76 х 1,0 х 10 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегментів | 6.5 мм |
| Діаметр отвору | 10 мм |
| Комплектація | В комплекті - 1 шт |
| Крайка диска | суцільна |
| Застосування | Кутові шліфувальні машини |
| Товщина сегментів | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568,88 ₴




