Особливість універсальне; Матеріал застосування для дерева, пластмаси, будівельної сталі, кольорових металах, цегляній кладці.; Діаметр 4 мм.; Кількість в упаковці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 103 мм |
| Довжина робоча | 73 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Тип | свердла універсальні |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,16 ₴





