Особливість EXTREME2; Матеріал застосування метал; Діаметр 1,5 мм; Кількість в упаковці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 1.5 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робоча | 18 мм |
| Кількість | 1 |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77,48 ₴



