Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 4,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 4.2 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робоча | 43 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,88 ₴








