Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 1,5 мм; Кількість в упаковці 2 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 1.5 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робоча | 18 мм |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,88 ₴








