Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 2 мм; Кількість в упаковці 2 штуки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 2 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 49 мм |
| Довжина робоча | 24 мм |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201,24 ₴








