
DeWALT DT4648
1 352,52 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT4648
DeWALT DT4648Немає в наявності
1 352,52 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливість шнекове; Матеріал застосування дерево; Діаметр 26 мм.; Кількість в упаковці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 26 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 380 мм |
| Довжина робоча | 280 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Свердло по деревені шнекове - 1 штука |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | шнекове |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 352,52 ₴

