
DeWALT DT4518
426,40 ₴
- В наявності
- Код: DT4518
DeWALT DT4518В наявності
426,40 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливість спіральне; Матеріал застосування дерево; Діаметр 18 мм.; Кількість в упаковці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 18 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 200 мм |
| Довжина робоча | 130 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cвердло для дерева — 1 шт. |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426,40 ₴

