
DeWALT DT4516
304,72 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT4516
DeWALT DT4516Немає в наявності
304,72 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливість спіральне; Матеріал застосування дерево; Діаметр 16 мм.; Кількість в упаковці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 16 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 165 мм |
| Довжина робоча | 112 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cвердло для дерева — 1 шт. |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304,72 ₴

