
DeWALT DT4512
159,64 ₴
- В наявності
- Код: DT4512
DeWALT DT4512В наявності
159,64 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливість спіральне; Матеріал застосування дерево; Діаметр 7 мм.; Кількість в упаковці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 155 мм |
| Довжина робоча | 102 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cвердло для дерева — 1 шт. |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,64 ₴

