Класифікація Пістолет цвяхозабивний барабанний покрівельний; Діаметр аксесуара 3 мм; Акумуляторна система 18В XR Li-Ion; Ємність акумулятора 2 Аг; Вага (без акумулятора) 3.85 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 3.85 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | немає |
| Ємність аккумулятора | 2 Аг |
| Ємність магазина | 120 шт |
| Гарантія | 3 |
| Довжина аксесуара | 45 мм |
| Діаметр аксесуара | 3 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Комплектація | Пістолет цвяхозабивний акумуляторний безщітковий - 1 шт. Акумуляторна батарея 18.0В XR Li-lon 2 Аг — 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Кут нахилу магазину | 15 град |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 699,08 ₴












