Застосування нержавіюча сталь/листовий метал; Розмір кола 125х1.2х22.23 мм; Профіль кола плоский
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Профіль круга | плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49,40 ₴



